تاریخ انتشار: 98-09-02 09:09:59 شنبه
نمایش: (555)

چطور یک موس لاجیتک مناسب نیازهای خود بخریم؟

موس های شرکت لاجیتک طوری طراحی می شوند که راحت و ساده باشند. خرید موس لاجیتک برای تمامی کاربران ممکن است. موس های شرکت لاجیتک دارای شکل، اندازه، و استایل مختلفی هستند تا همه افراد بتوانند مدلی را انتخاب کنند که متناسب با نیاز آنها باشد.

در هنگام انتخاب موس، چندین مورد را مورد توجه قرار دهید. اندازه، شکل، و مواد به کار رفته در ساختار موس ها می تواند تفاوت هایی را ایجاد کند. همچنین، حتما این سوال را از خود بپرسید که چرا به این موس نیاز دارید و کجا می خواهید از آن استفاده کنید. موس ها در موارد زیر می توانند متفاوت باشند:

* اندازه
* مدل گرفتن موس
* طراحی
* سایلنت
* مشخصات موس

اندازه مناسب موس برای هر موقعیت

موس های لاجیتک، اندازه های مختلفی دارند به طوری که هر کس می تواند موس مناسب خود را پیدا کند. برای اینکه موسی را مناسب دست خود پیدا کنید، باید علاوه بر اندازه موس، پروفایل و شکل سطح آن را هم بررسی کنید.

موس های کوچک لاجیتکموس های متوسط لاجیتکموس های بزرگ لاجیتک
موس های این دسته مناسب کاربران با اندازه دست های کوچکتر هستند. ویژگی بارز این موس ها، قابلیت حمل بالای آنها است. موس های این گروه مناسب کاربران با اندازه دست متوسط هستند. این موس ها برای فعالیت های روزانه گزینه بسیار مناسبی هستند. موس های بزرگ، مناسب دست های بزرگتر و دارای فرم فاکتورهای بزرگ هستند. این موس ها برای گرفتن با کف دست عالی هستند.

نحوه دست گرفتن موس

آیا می دانید چطور موس را می گیرید؟

دانستن این موضوع به شما کمک می کند موسی را انتخاب کنید که اندازه و شکل مناسبی داشته باشد. با این موس می توانید کارآمدتر کار کنید و راحت باشید.

گرفتن موس با کف دستگرفتن موس با انگشتگرفتن موس با انگشت
اگر از کف دست خود برای جابجایی موس استفاده می کنید، نیاز به شکل موس منحنی تر، کامل تر دارید تا جایی داشته باشد که کل دست شما استراحت کند. این مدل دست گرفتن موس به شدت وابسته به سایز دست شما است. مناسب برای جلوگیری از فشار وارد بر مچ دست و انگشتان اگر از آن دسته از افرادی هستید که موس را با نوک انگشتان خود کنترل می کنید، موس با اندازه کوچکتر مناسب شما است. شرکت لاجیتک تعدادی موس کوچک و قابل حمل دارد که کنترل آنها با نوک انگشتان بسیار سبک و راحت است. (مانند ) مناسب موس های کوچک و قابل حمل آیا زمانیکه انگشتان دست را خم می کنید، تنها انتهاب کف دست خود را استراحت می دهید؟ این مدل گرفتن موس، کمتر وابسته به شکل و اندازه موس است و می توانید با تمامی انواع موس های لاجیتک کار کنید. مناسب تمامی انواع موس ها

مولفه های راحتی موس

علاوه بر اندازه و شکل موس، موادی که موس با آنها ساخته می شود، تفاوتی بزرگ در موس ایجاد می کند.

نویز کمتر، تمرکز بیشتر

لاجیتک مفتخر است که اولین شرکت در جهان است که گواهینامه Quiet Mark را دریافت کرده است.

تحقیقات نشان می دهد که نویز روی سلامتی و کارآمدی افراد به شکلی منفی تاثیر می گذارد. به منظور کاهش نویز و ساخت ساکت ترین موس ممکن، شرکت لاجیتک مدل هایی را روانه بازار کرده است که دارای تکنولوژی جدیدی هستند.

استفاده از سوئیچ های کلیک، فیت نرم و ساختار داخلی جدید بخش هایی هستند که موس را ساکت تر و نویز را برای شما و همکارانتان به حداقل می رساند.

عملی و کارآمدی موس های لاجیتک

موس ها کاری بیش از کلیک کردن انجام می دهند. موارد دیگری وجود دارند که در زمان انتخاب موس می تواند کارایی شما را حداکثر کند.

دکمه های قابل تنظیمچرخ اسکرولوزن
نرم افزار Logitech Options به شما امکان می دهد دکمه های ماوس را به هر کلید صفحه کلید اختصاص دهید، مخصوصاً کلیدهایی که اغلب از آنها استفاده می کنید. شرکت لاجیتک، مدل هایی را با دکمه های اضافی در طرفین یا بالای موس (یا هر دو) ارائه می کند تا کاربرد موس را افزایش دهد. بنابراین شما می توانید فعالیت های روزانه خود را سریع تر انجام دهید. چرخ های اسکرول، حرکت در صفحات وب یا فایل را آسان می کنند. شرکت لاجیتک چندین چرخ اسکرول پیشنهاد می کند: Precision Wheel, Hyperfast, and SmartShift. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع چرخ اسکرول موس های لاجیتک، حتما مقاله تکنولوژی موس های لاجیتک را مطالعه کنید وزن موس مسئله مهم دیگری است که حتما باید قبل از خرید موس لاجیتک بررسی شود. موس های سبک تر، آسان حرکت و فشار کمتری بر روی مچ دست شما وارد می کنند. موس سنگین تر، دقیق تر هستند و شناوری بیشتری دارند.

موس های لاجیتک، تفاوت هایی را در طراحی، وزن، نحوه دست گرفتن و راحتی دارند. برای خرید موس لاجیتک، حتما از قبل مشخصات موس ها را بررسی کنید و موسی را بخرید که متناسب با نیازهای شما باشد.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

منو

مقایسه 0