تاریخ انتشار: 98-10-02 15:10:13 دوشنبه
نمایش: (3485)

نقد و بررسی فلش مموری سن دیسک مدل iXpand

iXpand Flash Drive، همراه همیشگی آیفون شما، به آسانی فضای ذخیره سازی گوشی شما را خالی می کند. این فلش مموری شرکت سن دیسک به صورت اتوماتیک از رول دوربین شما پشتیبان گیری می کند و حتی به شما امکان می دهد که ویدئوهای مورد علاقه تان را مستقیما از درایو iXpand ببینید. این درایو دارای یک کانکتور لایتینگ است که با بیشتر کیس ها کار می کند و یک کانکتور USB 3.0 که به کامپیوتر مک یا PC شما وصل می شود. همچنین، iXpand Flash Drive دارای نرم افزار رمزگذاری است که به شما امکان می دهد فایل های خود را با پسورد حفظ کنید. بنابراین می توانید به سادگی محتوای خود را به اشتراک بگذارید، بدون اینکه نگران فایل های حساس خود باشید (محافظت پسورد از رمزگذاری 128-bit AES استفاده می کنند و توسط iOS 8.2، Mac OS X v10.6+، Windows® 7، Windows 8 و Windows 10 پشتیبانی می شود). iXpand Flash Drive راهی آسان و سریع برای خالی کردن فضای ذخیره سازی آیفون شما است، پس همیشه آماده ثبت لحظات بیشتر باشید.

مشخصات کلیدی فلش مموری iXpand سن دیسک

آزادسازی سریع فضای ذخیره سازی

با iXpand Flash Drive به سرعت فضای ذخیره سازی آیفون یا آی پد خود را خالی کنید. کانکتور لایتینگ را به سادگی وصل کنید و تصاویر، فیلم ها و دیگر فایل را به درایو iXpand منتقل کنید. سپس، می توانید فایل های خود را به کامپیوتر مک یا PC منتقل کنید یا آنها را در درایو ذخیره نگه دارید (آیفون 5 و جدیدتر، iPad Air، iPad با صفحه نمایش رتینا (نسل چهارم)، iPad mini با صفحه نمایش Retina، iPad mini و جدیدتر)

اتصال فلش مموری سن دیسک مدل iXpand به لپ تاپ شما

پشتیبان گیری اتوماتیک از تصاویر

شما می توانید اپلیکیشن iXpand موبایل خود را تنظیم کنید تا به صورت اتوماتیک از رول دوربین آیفون یا آیپد شما پشتیبان بگیرد. نیازی ندارید که دستی تنظیم کنید که از چه تصاویری پشتیبان بگیرد. هر زمانیکه شما فلش را وصل کنید، شروع به کار می کند (iOS 8.2 مورد نیاز است)

تماشای در حرکت فیلم های مورد علاقه

iXpand Flash Drive از فرمت های ویدئویی رایج مانند MP4 و MOV پشتیبانی می کند. بنابراین شما می توانید مستقیما از درایو iXpand ویدئو مورد علاقه خود را تماشا کنید.

اتصال فلش مموری سن دیسک مدل iXpand به گوشی آیفون

قابلیت کار با بیشتر کیس ها

iXpand Flash Drive با کانکتوری منعطف طراحی می شود تا بدون نیاز به حذف کیس، مستقیما به آیفون یا آیپد شما متصل گردد. همچنین، این فلش مموری سن دیسک نسخه ای دارد که برای سیستم OtterBox uniVERSE case ساخته شده است (کیس جداگانه فروخته می شود)

انتقال سرعت بالا USB 3.0

درایو iXpand را به پورت USB 3.0 کامپیوتر وصل کنید و فایل ها را با سرعت خواندن تا 170 مگابایت بر ثانیه انتقال دهید.

اپلیکیشن موبایل iXpand

iXpand Drive app، که در اپ استور نیز موجود است، مدیریت تصاویر و فیلم های شما را آسان می کند و به شما امکان می دهد که فرمت های ویدئوی (.MP4, .MOV) را مستقیما از درایو تماشا کنید.

فلش مموری سن دیسک مدل iXpand اتصال به تبلت

فلش مموری iXpand سن دیسک همراه مطمئن برای گوشی های آیفون و آیپد شما است. شما می توانید به راحتی فضای ذخیره سازی گوشی خود را خالی کنید و از فایل های خود نیز محافظت نمایید.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

منو

مقایسه 0