تاریخ انتشار: 99-07-16 12:07:48 چهارشنبه
نمایش: (908)

آيفون ۱۲ در ۲۲ مهر معرفی می‌شود

بالاخره دعوت‌نامه‌ی اپل برای مراسم رونمایی از آیفون ۱۲ صادر شد. این مراسم در روز سه‌شنبه ساعت ۸ شب به وقت تهران برگزار می‌شود. مطابق با انتظار این مراسم در اپل پارک و به شکل آنلاین و ضبط شده برگزار خواهد شد، درست مانند دو مراسم گذاشته‌ی اپل.

‌ ‌ ‌ ‌ ‌ 

آيفون ۱۲ با اینترنت 5G

مانند معمول، دعوت‌نامه‌ی آیفون ۱۲ به شکلی گنگ، همراه با لوگوی اپل منتشر شده است. خیلی از افراد تلاش کردند تا تفسیرهای عمیقی از این عکس اپل داشته باشند، اما با نتایج دقیق و منطبق بر واقعیت همراه نبوده است. اما تگ لاین (عبارت کلیدی) این مراسم می‌تواند سر نخ خوبی به ما بدهد. «سلام سرعت» احتمال شاهد اولین نسل از آیفون‌ها با اینترنت 5G خواهیم بود.

رونمایی آیفون ۱۲

معرفی مک بوک های جدید با پردازنده‌ی اپل

از روی زمان معرفی این رویداد می‌توان تا حد زیادی مطمئن شد که این مراسم اختصاصا برای آیفون‌های نسل بعد است. البته محصول دیگری که می‌توان امسال انتظار معرفی آن را از اپل داشت، مک‌بوک‌های با پردازنده‌ی سیلیکونی و اختصاصی خود اپل است. در شایعات مطرح شده بود که اپل تا قبل از پایان سال ۲۰۲۰ یک محصول با این پردازنده معرفی خواهد کرد. احتمالا این مراسم می‌تواند زمان درستی برای نمایش مک‌بوک‌های جدید با پردازنده‌ی جدید باشد.

 

هوم پاد مینی

انتظار دیگری که از مراسم هفته‌ی بعد اپل می‌رود، معرفی محصولات جدید صوتی است. گفته می‌شود که اپل قصد دارد اولین هدفون بی‌سیم و با سایز کامل خود را به بازار عرضه کند. ناگفته نماند که به تازگی اپل فروش تمام محصولات صوتی برندهای لاجیتک، بوز و سونوس را در سایت خود متوقف کرده است. تمام این اتفاقات می‌توانند به ما این گرا را بدهند که احتمال معرفی هدفون جدید اپل زیاد است. علاوه بر این، احتمال آن وجود دارد که نسخه‌ی کوچک‌تر و ارزان‌تر اپل HomePod در این مراسم رونمایی شود.

‌ ‌ ‌ 

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

منو

مقایسه 0