پشتیبانی ، گارانتی و بازگرداندن کالا :

 

 امروزه توجه به كيفيت كالا از مهمترين وظايف شركت هاي توزيع كننده كالاست و خدمات پس از فروش ضامن حفظ اين كيفيت مي باشد . مجموعه سازگار با توجه به اهميت اين موضوع بر خدمات برتر براي خانواده مشتريان خود تاكيد دارد . کلیه کالاهای ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سازگارآنلاین با گارانتی سازگار ارائه می شوند.

 

در جهت رفاه حال مشتریان ، حالات و روش های زیر جهت استفاده از گارانتی و بازگرداندن کالا پیش بینی شده است :

مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات سایت :

     چنانچه کالایی که به دست شما رسیده با مشخصات ثبت شده روی سایت یا فاکتور مغایرت داشته باشد ، حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا ، به مسئولین فروشگاه از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع رسانی نمایید .
امکان تعویض یا استرداد کالا فقط در صورتی وجود دارد که کالا در شرایط اولیه ، استفاده نشده و با پلمپ اولیه به همراه همه لوازم جانبی و فاکتور آن عودت گردد. در صورتیکه کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط سازگارآنلاین دریافت نشود ، امکان استرداد آن وجود ندارد.

 

اشکالات فنی در کالای خریداری شده :

    تمامی محصولات فروشگاه با گارانتی سازگار ارائه می شوند ، لذا شرایط مندرج در کارت گارانتی محصولات دایر می باشد.
چنانچه ایراد فنی در محصول وجود دارد ، حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا ، به مسئولین فروشگاه از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع رسانی نمایید. در صورت تایید نقص فنی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش سازگار ، کالا با مدل خود یا مدل مشابه موجود تعویض خواهد شد.
امکان تعویض کالا فقط در صورتی وجود دارد که کالا به خوبی و با شرایط اولیه بسته بندی شده و به همراه همه لوازم جانبی ، فاکتور و کارت گارانتی آن عودت گردد.
این سرویس شامل استفاده نادرست کاربر و دیگر موارد نقض گارانتی که در کارت گارانتی شرح داده شده ، نمی گردد.

 

انصراف از خرید :

     چنانچه قبل از ارسال کالا از خرید خود منصرف شده اید ، در اسرع وقت از طریق تلفن یا ایمیل با مسئولین فروشگاه تماس حاصل فرمایید. چنانچه کالا برای شما ارسال نشده باشد ، امکان استرداد وجه یا تغییر سفارش وجود دارد.
در صورتیکه کالا برای شما ارسال شده باشد ، حداکثر تا 7 روز پس از تاریخ صدور صورتحساب ، انصراف خود را به مسئولین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.
امکان تعویض یا استرداد کالا فقط در صورتی وجود دارد که کالا در شرایط اولیه ، استفاده نشده و با پلمپ اولیه به همراه همه لوازم جانبی و فاکتور آن عودت گردد. در صورتیکه کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط سازگارآنلاین دریافت نشود ، امکان استرداد آن وجود ندارد.

 

آسیب های فیزیکی و ظاهری :

    کلیه کالاها هنگام خروج از انبار فروشگاه به دقت از نظر اصالت ، ظاهری و فیزیکی بررسی شده و به صورت ایمن و استاندارد بسته بندی می شوند و تحویل یکی از شرکت های حمل و نقل معتبر ایران می شوند . هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است . در صورتیکه آسیب های ناشی از حمل و نقل قابل مشاهده است می توانید با هماهنگی و یادداشت صورتجلسه ، از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا کالا جهت بررسی و ارسال مجدد به سازگارآنلاین عودت شود.

 

نکات مهم :

  •  شرایط مرجوعی تنها با تایید مسئولین سازگارآنلاین معتبر می باشد و کالا می بایست با یکی از روش های مورد تایید سازگار آنلاین ارسال گردد . جهت هماهنگی و اطلاعات بیشتر با مسئولین فروشگاه تماس حاصل فرمایید .
  •  کالاهای مرجوعی می بایست به خوبی و با شرایط اولیه بسته بندی شده و به صورت یک پک کامل به همراه همه لوازم جانبی و فاکتور آن ارسال گردد.
  •  تعویض کالا یا استرداد وجه، پس از دریافت کالا و تایید کارشناسان فنی سازگارآنلاین مبنی بر دریافت کالا با شرایط شرح داده شده میسر می باشد. در صورتیکه کالای برگشتی دارای شرایط ذکر شده نباشد، امکان استرداد آن وجود ندارد.
  •  استرداد وجه حداکثر طی 48 ساعت کاری و پس از تایید کارشناسان سازگارآنلاین در رعایت نکات ذکر شده و سپس تعیین وضعیت کالا در مرکز گارانتی و خدمات پس از فروش سازگار می باشد.
  •  هزینه های برگشت کالا به سازگارآنلاین به عهده مشتری می باشد.

 


منو

مقایسه 0